TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady Level2e

Touratech Suspension by Tractive - LEVEL 2e
Tlumiče řady LEVEL 2e jsou OEM tlumiče vyráběné firmou TracTive výhradně pro Touratech a nejsou dostupné jinak než prostřednictvím prodejců Touratech. Level 2e je základní řada tlumičů Level 1 doplněná o elektro-hydraulické nastavení předpětí pružiny  pomocí hydraulického motoru ovládaného z řídítek motocyklu pomocí panelu s devíti úrovněmi (indikace LED diodami) dvojicí tlačítek. Tlumiče oproti jiným tlumičům této cenové kategorie nabízí několik zásadních výhod. Hlavním rozdílem je použití separačního plovoucího pístku v těle tlumiče, který odděluje dusík a olej. Tlumiče se separovaným olejem a plynem mají lepší tlumicí vlastnosti zejména při déletrvající zátěži a lépe se chladí (emulze má horší odvod tepla). I v základních řadách Level1 a Level2/2e jsou použité komponenty nejvyšší kvality - z jednoho kusu kované duralové tělo, chrom-molybdenový ocelový trn s pracovní plochou opatřenou tvrdochromem, speciální patentovaná konstrukce hlavního adaptéru tlumiče se stíracím guferem, patentovaným kluzným ložiskem s velmi nízkým třením a teflonovým kroužkem zabraňujícím průniku oleje i při extrémním přetížení apod. Tlumič je dodávaný s univerzálním nástrojem (využitelným i při servisu motocyklu na cestách) pro snadné nastavení parametrů.
Předpětí pružiny se nastavuje dvojicí tlačítek na ovladači na řídítkách, kterými se řídí předpětí v devíti stupních indikovaných LED diodami.  Hydraulický motor samostatném dílu, který je s tlumičem propojený hydraulickou hadicí dostatečné délky. Součástí dodávky je i montážní materiál pro upevnění válcové hydrauliky např. k podsledlovému rámu a kompletní kabeláž.
Tlumiče jsou opatřené QR kódem pro snadné načtení konkrétních parametrů konkrétního tlumiče z výroby. Standardní pružina je navržená pro hmotnost řidiče do 100kg, k dispozici jsou pružiny o jeden nebo dva stupně tvrdší a o jeden stupeň slabší. Tlumiče jsou z výroby nastavené (kombinace planžet) pro dálkové cestování s podílem jízdy v terénu a to vždy pro konkrétní typ motocyklu.

TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady Level2e
Vytvořeno21.05.2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies