TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady High-End

Tlumiče Touratech Suspension by TracTive řady High End
HighEnd řada tlumičů Tractive vyráběných exkluzivně pro Touratech je primárně určená pro touringové cestování s častými změnami zátěže a jízdních podmínek. Obrovská šířka nastavitelných charakteristik (pracovní rozsah) tlumičů řady HighEnd umožňuje kompenzovat prakticky jakékoliv statické zatížení (jízda ve dvou s maximální výbavou) i dynamické (jízda po nezpevněných cestách apod). Díky špičkové hydraulice nastavení předpětí s pracovním rozsahem o 30% vyšším než u konkurence, je možné velmi snadno měnit nastavení podle toho, jestli jezdec jede sám a nalehko nebo ve dvou s výbavou na několik týdnů cestování. Výbava nastavovacích prvků tlumičů řady HighEnd je 100% - kromě hlavní regulace (rebound) je tlumič na hrdle externí nádobky vybavený dvojicí regulátorů pro separátní nastavení chování tlumiče při nárazu (díra, kámen, retardér a podobné rychlé a prudké komprese) a při nízké rychlosti nárazu (řízení odezvy terénu - od pohodlného, kdy nevnímáte vůbec po čem jedete a motocykl vysloveně proplouvá až po sportovní, kde cítíte naprosto přesně po čem jedete). Je úplně jedno, kudy pojedete, s tlumičem řady HighEnd zvládnete komfortně všechno - dálnice, rychlé zatáčky v horách, silnice v jakémkoliv stavu, polní cesty, horské traily, pisty s valchou nebo kamením..
Konstrukce tlumiče vychází z řady Level1 (velké tělo tlumiče kované z jednoho kusu, nízkoodporové ložisko adaptéru...) ale doplněné o externí nádobku (na těle tlumiče nebo oddělenou pancéřovou hadicí s otočnými benji) se separačním pístkem oddělujícím olej a dusík. Nádobka zvyšuje množství oleje což zlepšuje odvod tepla a dvojice ventilů (jeden řízený kuželem s pružinou, druhý s planžetou) umožňuje nastavit chování při high a low speed nárazech. Tlumič je sériově osazen hydraulikou předpětí v rozsahu 15mm a montážní oka jsou opatřená ložisky s vložkami z nerez oceli. Na sériovém nastavení (charakteristiky planžetové sestavy) se podíleli kromě cestovatelů i pracovníci racing týmu Touratech, takže tlumiče HighEnd vyhovují i velmi sportovním jezdcům. Veškeré parametry z výroby jsou uložené v QR kódu na těle tlumiče a je možné je načíst aplikací v chytrých telefonech.
Alternativně je možné tlumiče řady HighEnd vybavit elektricky ovládanou (komfortní) hydraulikou s napojením na řídící panel ESA nebo ESA2 motocyklů BMW nebo využít univerzální řídící panel TracTive.

TracTive tlumiče - Touratech Suspension řady High-End
Vytvořeno21.05.2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies