Samoohřev All in + zipper bag - Adventure Menu

Nový typ samoohřevného sáčku - pro ohřev až sedmi jídel.
Obrázek
Doporučujeme
Obrázek
Obrázek (856)
240 Kč198 Kč bez DPH
SKLADEM - Praha
zítraPřepravní společností:ihnedOsobně v Modleticích:
Kódohřev ALL INVýrobceAdventure Menu

Chcete mít vše hezky v jednom balení? Pak je tu Samoohřev ALL IN, kde je vše potřebné k ohřátí až sedmi jídel.

Balení obsahuje:
3 x 20g samoohřevná kapsle
2 x 50g samoohřevná kapsle
1 x zipper-bag

K dispozici jsou nové samoohřevy pro jídla AdventureMenu. Oproti původním mají hned několik výhod, jsou výkonnější, dá se s nimi ohřát více jídel a daleko lépe se s nimi pracuje.
Nové samoohřevy jsou dostupné ve speciálním odolném sáčku se zipem, který zároveň slouží jako "trouba".

Pro ohřev jídla tedy vložíte ohřevnou kapsli do sáčku se zipem, dále vložíte jídlo(jídla), přilijete 150 ml vody a sáček uzavřete pomocí zipu. Za 10 - 12 minut jsou jídla připravena ke konzumaci.

Samoohřev (nebo také "bezplamenný ohřívač") je speciální příslušenství k našim jídlům, které vám dopřeje ten nejvýšší komfort na cestách. Je to speciální sáček, který vám sám ohřeje jídlo za pár minut, a to bez vařiče a nádobí.Samoohřev funguje na principu chemické reakce mezi směsí oxidu vápenatého s hliníkovým práškem a vodou. Tato směs je umístěna ve speciálním propustném sáčku z netkané textílie, který zajistí propustnost vody ke směsi. Jakmile se voda dostane do sáčku, spustí se chemická reakce, která z oxidu vápenatého udělá hydroxid vápenatý. Tuto reakci provází vytvoření vysoké teploty (až 98°C) a vypařování přidané vody. Celá tato reakce se odehrává výhradně uvnitř ohřevné kapsle, tudíž není ohroženo zdraví uživatele a jelikož jídlo je neprodyšně uzavřené v bariérovém sáčku, nepřichází do kontaktu s žádnou z chemických látek.

A JAK TO FUNGUJE?
1. Vyjměte ohřevnou kapsli z obalu.
2. Vložte ohřevnou kapsli na dno sáčku se zipem.
3. Vložte sáček (sáčky) s jídlem.
4. Přilijte 150 ml vody a uzavřete sáček pomocí zipu.
5. Za 10-12 minut je jídlo ohřáto; vyjměte sáček s jídlem a otevřete.


 Jídlo Adventure Menu je plnohodnotným ručně vařeným jídlem vyrobeným v České republice. Díky speciální celosvětově patentované technologii je toto jídlo připraveno zcela bez konzervantů a chemických přísad a přesto má velmi dlouhou trvanlivost. Je vyráběno tradičními postupy z čerstvých surovin od lokálních farmářů a zemědělců. Vybraná jídla jsou bezlepková, vyráběna z unikátní směsi kukuřičné a rýžové mouky.


Adventure Menu nabízí výběr z téměř dvaceti velmi chutných a výživově hodnotných jídel (včetně jídla pro vegetariány a dokonce i pro vegany). Součástí AdventureMenu jsou i samotná masa bez přílohy a vysokokaorické snídaně včetně unikátních samoohřevů.

Naše prodejna byla mezi prvními v ČR, která začala v roce 2011 spolupracovat s Adventure Menu a propagovat a prodávat jejich výrobky. NIKDY za celou tu dobu jsme neměli s problém s jídly Adventure Menu nikde na světě - ani v extrémním horku v Mauritánii nebo Senegalu. Na cestách v dalekých zemích přijde na člověka občas chuť na něco jiného, než jí z místní kuchyně dlouhou dobu a Adventure Menu mu přesně tohle nabídne. Kdekoliv a kdykoliv. V hotelovém pokoji nebo v bivaku v poušti. Díky samoohřevu je možné bezpečně ohřát jídlo prakticky kdekoliv.
 

FormaSamoohřev
VýrobceAdventure Menu
ObrázekObrázek
Obrázek (856)Obrázek (856)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
PopisObrázkyDiskuze