Kuře na divoko s rýží (bezlepkové) - Adventure Menu

Kuře na divoko s rýží (bezlepkové) - hotové sterilované cestovatelské jídlo Adventure Menu české výroby z nejkvalitnějších surovin
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
223 Kč 199 Kč bez DPH
SKLADEM - Praha
Osobně v Modleticích:ihnedPřepravní společností:zítra
KódAdventuremenu-06VýrobceADVENTURE MENU

Jedno z našich nejoblíbenějších jídel vyniká sovu vyváženou chutí a vysokou nutriční hodnotou, díky čemuž je vhodná zejména pro fyzicky náročné výlety. Kuřecí stehenní kousky jsou vařeny v páře a zality omáčkou z cibule, špeku a rajského protlaku. Přílohou je celozrnná přírodní rýže bohatá na vitaminy a vlákninu.

Složení: kuřecí stehenní maso (30%), rýže natural (12%), cibule, špek, tvaroh mléčný, mouka rýžová, mouka kukuřičná, rajský protlak (rajčata, sůl, cukr), řepkový olej, sůl, paprika, pepř.

Bezlepkový výrobek
Alergeny: mléčný tvaroh Trvanlivost: 2 roky při skladování při teplotách do 30°C 1 porce - hmotnost 400g +-5% Nutriční hodnoty: 1 porce Energetická hodnota: 2292 kJ Bílkoviny: 32,4 g Tuky: 22,4 g Sacharidy: 53,5 g

AdventureMenu jsou hotová sterilovaná jídla vyráběná speciálně pro outdoor, turistiku, expedice a jiné aktivity při kterých je zapotřebí poctivé plnohodnotné jídlo připravené za pár minut. Jídlo není dehydrované, tudíž se do něj nepřidává žádná voda. Jídla AdventureMenu jsou vydatná, bez jakýchkoli chemických konzervantů, vyvážená, ale především chutná. To vše díky unikátnímu způsobu sterilace, který umožňuje vařit jídlo přirozeně bez použití chemie a díky kterému je jídlo i po 2 letech chutné, jako byste ho právě uvařili. Všechna jídla jsou vařená výhradně z nejkvalitnějších surovin od léty prověřených dodavatelů. Výrobce klade velký důraz na absenci chemických přidaných látek, z toho důvodu jsou všechna jídla vařena tradičním způsobem. Především na cestách je důležité, aby byla strava vydatná. Proto jsou jídla AdventureMenu složená tak, aby zaručeně zasytila a dodala potřebnou energii na další cestu. V každé porci je vždy 120g masa. Dále omáčka a příloha, jejichž množství je závislé na typu jídla. Celková hmotnost jedné porce je vždy 400g. Způsoby ohřevu: Jídla lze ohřívat ve vodní lázni po dobu 8-10 minut, nebo vyklopit na pánev a prohřát cca 3 minuty. Jídlo není dehydrované a proto se nepřidává žádná voda. Nejjednodušším způsobem ohřevu jídel Adventure Menu je použití tzv. Samoohřevu, který vám jídlo ohřeje za pár minut bez potřeby vařiče, nádobí a teplé vody. Samoohřev najdete v našem shopu jako samostatnou položku nebo jako související zboží. Jídla AdventureMenu jsou připravována výhradně ruční prací z nejkvalitnějších tuzemských surovin. Díky jedinečné technologii neobsahují žádné konzervanty ani barviva a přitom si zachovají čerstvost a skvělou chuť až po dobu 2 let. K výrobě jídel AdventureMenu se použív8 sterilizační technologie německé firmy KORIMAT. Čerstvě uvařená jídla jsou při stálé vysoké teplotě naplněna do jednotlivých bariérových sáčků. Ve speciálním zařízení jsou za působení vysokého tlaku na několik minut šokově zahřáta a následně prudce zchlazena. Tato unikátní technologie zajišťuje bezpečný a chutný výrobek bez potřeby použití jakýchkoliv konzervačních látek. Tento způsob uchování potravin přináší v uplynulých desetiletích mnoho opomíjených výhod. Jídla uchovaná pomocí této metody si zachovávají svou vynikající a nezměněnou chuť po celou dobu a vyznačují se extrémní trvanlivostí. Mezi další přednosti výrobků Adventure Menu patří použití nejkvalitnějších obalových materiálů. Námi používané materiály se vyznačují extrémní odolností, která zaručuje i v nejnáročnějších podmínkách vysokou kvalitu jídel po dlouhou dobu.

Bezlepkový výrobek Celiakie je autoimunitní onemocění, které vzniká u geneticky disponovaných jedinců. Míra závažnosti onemocnění se odvíjí podle rozsahu poštižení tenkého střeva. V současné době je celiakie nevyléčitelná. Osoby trpící nesnášenlivostí na lepek musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu. Bezlepková dieta pomáhá odstraňovat negativní důsledky nesnášenlivosti na lepek. Bezlepková dieta znamená pro pacienta úplnou změnu stravovacích návyků, která je založena na vyloučení příjmu potravin obsahujících lepek. Jedná se se především o výrobky z pšenice, žita a ječmene. V České republice jsou při této dietě zakázány i ovesné výrobky. U některýchh lidí dochází k nepřiznivým reakcím po požití potraviny obsahující lepek, narozdíl od celiakie však není přítomno typické poškození sliznice tenkého střeva. V tomto případě je na vině alergie na lepek. Hlavními příznaky potravinové alergie na lepek je průjem, zvracení, vyrážka na kůži, křeče atd. Příznaky se objevují ihned po konzumaci potraviny, maximálně do několika hodin. Prevencí proti alergickým reakcím je dodržování bezlepkové diety, narozdíl od celiakie však mohou lidé trpící alergií na lepek tolerovat malé množství lepku ve stravě. Celiakie je jen jeden z mnoha problémů, který lepek způsobuje. Nejhorší je to, že se lepek vyskytuje i tam, kde bychom ho vůbec nečekali, například v uzeninách, mléčných výrobcích, nápojích, omáčkách. Celkově se dá říci, že lepek je v současném globalizovaném potravinářství značně nadužíván. V mnoha případech bylo pozorováno u lidí, kteří nemají žádné příznaky alergie na lepek a přesto se rozhodli nekonzumovat potraviny, které lepek obsahují, významné zlepšení výkonnosti. Již po týdnu se cítili více svěží jak tělesně, tak duševně a měli celkově více energie. Snad nejmarkantněji tuto změnu pociťují vrcholoví sportovci. Je tedy jasné, že všem lidem prospěje trochu si odlehčit od lepku. Konzumace bezlepkových výrobků je přínosná i pro osoby, které jsou zdravé a nemají žádné zdravotní problémy. Díky použití bezlepkové mouky jsou výrobky lépe stravitelné a obsahují více energie. Belepkové výrobky AdventureMenu představují vhodný způsob prevence nemocí, které způsobuje lepek.

 

Jídlo Adventure Menu je plnohodnotným ručně vařeným jídlem vyrobeným v České republice. Díky speciální celosvětově patentované technologii je toto jídlo připraveno zcela bez konzervantů a chemických přísad a přesto má velmi dlouhou trvanlivost. Je vyráběno tradičními postupy z čerstvých surovin od lokálních farmářů a zemědělců. Vybraná jídla jsou bezlepková, vyráběna z unikátní směsi kukuřičné a rýžové mouky.

Adventure Menu nabízí výběr z téměř dvaceti velmi chutných a výživově hodnotných jídel (včetně jídla pro vegetariány a dokonce i pro vegany). Součástí AdventureMenu jsou i samotná masa bez přílohy a vysokokaorické snídaně včetně unikátních samoohřevů.

Naše prodejna byla mezi prvními v ČR, která začala v roce 2011 spolupracovat s Adventure Menu a propagovat a prodávat jejich výrobky. NIKDY za celou tu dobu jsme neměli s problém s jídly Adventure Menu nikde na světě - ani v extrémním horku v Mauritánii nebo Senegalu. Na cestách v dalekých zemích přijde na člověka občas chuť na něco jiného, než jí z místní kuchyně dlouhou dobu a Adventure Menu mu přesně tohle nabídne. Kdekoliv a kdykoliv. V hotelovém pokoji nebo v bivaku v poušti. Díky samoohřevu je možné bezpečně ohřát jídlo prakticky kdekoliv.

FormaHotové jídlo pro ohřev
Typ jídlaKompletní s přílohou
UrčeníBezlepkové
VýrobceADVENTURE MENU
Jedno z našich nejoblíbenějších jídel vyniká sovu vyváženou chutí a vysokou nutriční hodnotou, díky čemuž je vhodná zejména pro fyzicky náročné výlety. Kuřecí stehenní kousky jsou vařeny v páře a zality omáčkou z cibule, špeku a rajského protlaku. Přílohou je celozrnná přírodní rýže bohatá na vitaminy a vlákninu.

Složení: kuřecí stehenní maso (30%), rýže natural (12%), cibule, špek, tvaroh mléčný, mouka rýžová, mouka kukuřičná, rajský protlak (rajčata, sůl, cukr), řepkový olej, sůl, paprika, pepř.

Bezlepkový výrobek
Alergeny:
mléčný tvaroh


Trvanlivost: 2 roky při skladování při teplotách do 30°C

1 porce - hmotnost 400g +-5%
Nutriční hodnoty: 1 porce
Energetická hodnota: 2292 kJ
Bílkoviny: 32,4 g
Tuky: 22,4 g
Sacharidy: 53,5 g

AdventureMenu jsou hotová sterilovaná jídla vyráběná speciálně pro outdoor, turistiku, expedice a jiné aktivity při kterých je zapotřebí poctivé plnohodnotné jídlo připravené za pár minut. Jídlo není dehydrované, tudíž se do něj nepřidává žádná voda.
Jídla AdventureMenu jsou vydatná, bez jakýchkoli chemických konzervantů, vyvážená, ale především chutná. To vše díky unikátnímu způsobu sterilace, který umožňuje vařit jídlo přirozeně bez použití chemie a díky kterému je jídlo i po 2 letech chutné, jako byste ho právě uvařili. Všechna jídla jsou vařená výhradně z nejkvalitnějších surovin od léty prověřených dodavatelů. Výrobce klade velký důraz na absenci chemických přidaných látek, z toho důvodu jsou všechna jídla vařena tradičním způsobem.

Především na cestách je důležité, aby byla strava vydatná. Proto jsou jídla AdventureMenu složená tak, aby zaručeně zasytila a dodala potřebnou energii na další cestu. V každé porci je vždy 120g masa. Dále omáčka a příloha, jejichž množství je závislé na typu jídla. Celková hmotnost jedné porce je vždy 400g.

Způsoby ohřevu:
Jídla lze ohřívat ve vodní lázni po dobu 8-10 minut, nebo vyklopit na pánev a prohřát cca 3 minuty. Jídlo není dehydrované a proto se nepřidává žádná voda.
Nejjednodušším způsobem ohřevu jídel Adventure Menu je použití tzv. Samoohřevu, který vám jídlo ohřeje za pár minut bez potřeby vařiče, nádobí a teplé vody. Samoohřev najdete v našem shopu jako samostatnou položku nebo jako související zboží.

Jídla AdventureMenu jsou připravována výhradně ruční prací z nejkvalitnějších tuzemských surovin. Díky jedinečné technologii neobsahují žádné konzervanty ani barviva a přitom si zachovají čerstvost a skvělou chuť až po dobu 2 let.
K výrobě jídel AdventureMenu se použív8 sterilizační technologie německé firmy KORIMAT. Čerstvě uvařená jídla jsou při stálé vysoké teplotě naplněna do jednotlivých bariérových sáčků. Ve speciálním zařízení jsou za působení vysokého tlaku na několik minut šokově zahřáta a následně prudce zchlazena. Tato unikátní technologie zajišťuje bezpečný a chutný výrobek bez potřeby použití jakýchkoliv konzervačních látek. Tento způsob uchování potravin přináší v uplynulých desetiletích mnoho opomíjených výhod. Jídla uchovaná pomocí této metody si zachovávají svou vynikající a nezměněnou chuť po celou dobu a vyznačují se extrémní trvanlivostí.
Mezi další přednosti výrobků Adventure Menu patří použití nejkvalitnějších obalových materiálů. Námi používané materiály se vyznačují extrémní odolností, která zaručuje i v nejnáročnějších podmínkách vysokou kvalitu jídel po dlouhou dobu.

Bezlepkový výrobek
Celiakie je autoimunitní onemocění, které vzniká u geneticky disponovaných jedinců. Míra závažnosti onemocnění se odvíjí podle rozsahu poštižení tenkého střeva. V současné době je celiakie nevyléčitelná. Osoby trpící nesnášenlivostí na lepek musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.
Bezlepková dieta pomáhá odstraňovat negativní důsledky nesnášenlivosti na lepek. Bezlepková dieta znamená pro pacienta úplnou změnu stravovacích návyků, která je založena na vyloučení příjmu potravin obsahujících lepek. Jedná se se především o výrobky z pšenice, žita a ječmene. V České republice jsou při této dietě zakázány i ovesné výrobky.

U některýchh lidí dochází k nepřiznivým reakcím po požití potraviny obsahující lepek, narozdíl od celiakie však není přítomno typické poškození sliznice tenkého střeva. V tomto případě je na vině alergie na lepek. Hlavními příznaky potravinové alergie na lepek je průjem, zvracení, vyrážka na kůži, křeče atd. Příznaky se objevují ihned po konzumaci potraviny, maximálně do několika hodin. Prevencí proti alergickým reakcím je dodržování bezlepkové diety, narozdíl od celiakie však mohou lidé trpící alergií na lepek tolerovat malé množství lepku ve stravě.
Celiakie je jen jeden z mnoha problémů, který lepek způsobuje. Nejhorší je to, že se lepek vyskytuje i tam, kde bychom ho vůbec nečekali, například v uzeninách, mléčných výrobcích, nápojích, omáčkách. Celkově se dá říci, že lepek je v současném globalizovaném potravinářství značně nadužíván. V mnoha případech bylo pozorováno u lidí, kteří nemají žádné příznaky alergie na lepek a přesto se rozhodli nekonzumovat potraviny, které lepek obsahují, významné zlepšení výkonnosti. Již po týdnu se cítili více svěží jak tělesně, tak duševně a měli celkově více energie. Snad nejmarkantněji tuto změnu pociťují vrcholoví sportovci. Je tedy jasné, že všem lidem prospěje trochu si odlehčit od lepku.

Konzumace bezlepkových výrobků je přínosná i pro osoby, které jsou zdravé a nemají žádné zdravotní problémy. Díky použití bezlepkové mouky jsou výrobky lépe stravitelné a obsahují více energie. Belepkové výrobky AdventureMenu představují vhodný způsob prevence nemocí, které způsobuje lepek.Obrázek (1)Obrázek (1)
ObrázekObrázek
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
PopisDalší informaceObrázkyDiskuzeKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies