Školení GPS - základní postupy spolupráce GPS/PC

2h školení - postupy spolupráce GPS-PC, aktualizace, plánování tras, zpracování prošlých stop, práce s pamětí, terminologie, lifetime...
SKOLENI1
Doprava zdarma
2 541 Kč 2 100 Kč bez DPH
K dispozici
KódTTCZ-skoleni-GPSVýrobceTOURATECH

ŠKOLENÍ / WORKSHOP GPS

Dvouhodinové základní školení postupů spolupráce GPS Garmin a PC pro maximální využití možností, které přístroj nabízí. Školení je koncipované pro maximálně 3-5 účastníků, v drtivé většině případů se snažíme udržet počet 1-2 a stejné úrovně znalostí.
Školení v pravidelných termínech prakticky každý týden.
Možnost individuálního školení v konkrétním termínu za běžnou cenu (nebo rozdíl mezi sníženou cenou v sadě a běžnou cenou). Požadavky: elementární znalosti práce s PC (kopírování souborů, přejmenování souborů) Materiál: není potřeba nic - v případě zájmu vlastní GPS. Notebook není potřeba. Jazyk: čeština nebo angličtina (jiné termíny školení pro anglicky mluvící)

Co se během školení naučíte: - základní rozdělení paměťových oblastí GPS (co se kam ukládá, přepisuje a přidává) - základní členění a funkčnost software pro PC - postup aktualizace s vysvětlením procedur (např. vztahu k metadatovým souborům) - základní postupy aktualizace Lifetime s pokročilejšími úpravami souborové sady pro maximalizaci využití volné paměti - základní postup instalace a sestavení mapové sady z dodatkových map - základní postup sestavení mapsetu z volně dostupných mapových podkladů - postupy při využití software pro transfery dat z/do GPS - terminologie a praktické rozdíly (WP, POI, trasa, stopa, autorouting...) - principy výpočtů trasy různými metodami - základní postupy při tvorbě tras (silniční, dálkové, offroadové, kombinované) - pokročilejší postupy při shapingu tras (tvarování routingu podle přání uživatele) - práce s trasovými daty (prošlé stopy), skládání archívů do celků, spolupráce s GoogleEarth - základní příprava a nahrávání POI bodů do GPS - pokročilejší postupy při konverzích stop na offroadové/routingové trasy (limitace počtu viabodů...) v případě zájmu účastníků - pokročilejší postupy konverzí datových formátů z různých zdrojů Workshop (praktické zkoušení) v rámci školení: - kompletní aktualizace FW starší GPS - aktualizace Lifetime pro přístroj s menší pamětí než je velikost celé mapy Evropy - sestavení mapové sady podle zadání a instalace do GPS - sestavení kombinované autoroutingovo-offroadové trasy, optimalizace a transfer do GPS - vyzkoušení sestavení vícenásobného archivu prošlých stop do jednoho souboru a zobrazení celé stopy v GoogleEarth - kontrola úpravy offroadové trasy pomocí GE - aktualizace databáze POI bodů v GPS (např. radary)

Volitelně nabízíme také službu instalace pomocného software na notebooku zákazníka (programové vybavení pro offline plánování tras, stahování a práci s prošlými stopami, spolupráci s GoogleEarth, aktualizace firmware a POI souborů atd...). Tuto službu najdete jako související položku.

VýrobceTOURATECH
Dvouhodinové základní školení postupů spolupráce GPS Garmin a PC pro maximální využití možností, které přístroj nabízí. Školení je koncipované pro maximálně 3-5 účastníků, v drtivé většině případů se snažíme udržet počet 1-2 a stejné úrovně znalostí. Školení v pravidelných termínech každý týden. Možnost individuálního školení v konkrétním termínu za běžnou cenu (nebo rozdíl mezi sníženou cenou v sadě a běžnou cenou).

Požadavky: elementární znalosti práce s PC (kopírování souborů, přejmenování souborů)
Materiál: není potřeba nic - v případě zájmu vlastní GPS. Notebook není potřeba.
Jazyk: čeština nebo angličtina (jiné termíny školení pro anglicky mluvící)

Co se během školení naučíte:
- základní rozdělení paměťových oblastí GPS (co se kam ukládá, přepisuje a přidává)
- základní členění a funkčnost software pro PC
- postup aktualizace s vysvětlením procedur (např. vztahu k metadatovým souborům)
- základní postupy aktualizace Lifetime s pokročilejšími úpravami souborové sady pro maximalizaci využití volné paměti
- základní postup instalace a sestavení mapové sady z dodatkových map
- základní postup sestavení mapsetu z volně dostupných mapových podkladů
- postupy při využití software pro transfery dat z/do GPS (Mapsource, Basecamp)
- terminologie a praktické rozdíly (WP, POI, trasa, stopa, autorouting...)
- principy výpočtů trasy různými metodami
- základní postupy při tvorbě tras (silniční, dálkové, offroadové, kombinované)
- pokročilejší postupy při shapingu tras (tvarování routingu podle přání uživatele)
- práce s trasovými daty (prošlé stopy), skládání archívů do celků, spolupráce s GoogleEarth
- základní příprava a nahrávání POI bodů do GPS
- pokročilejší postupy při konverzích stop na offroadové/routingové trasy (limitace počtu viabodů...) v případě zájmu účastníků
- pokročilejší postupy konverzí datových formátů z různých zdrojů

Workshop (praktické zkoušení) v rámci školení:
- kompletní aktualizace FW starší GPS
- aktualizace Lifetime pro přístroj s menší pamětí než je velikost celé mapy Evropy
- sestavení mapové sady podle zadání a instalace do GPS
- sestavení kombinované autoroutingovo-offroadové trasy, optimalizace a transfer do GPS
- vyzkoušení sestavení vícenásobného archivu prošlých stop do jednoho souboru a zobrazení celé stopy v GoogleEarth
- kontrola úpravy offroadové trasy pomocí GE
- aktualizace databáze POI bodů v GPS (např. radary)


Volitelně nabízíme také službu instalace pomocného software na notebooku zákazníka (programové vybavení pro offline plánování tras, stahování a práci s prošlými stopami, spolupráci s GoogleEarth, aktualizace firmware a POI souborů atd...). Tuto službu najdete jako související položku.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
PopisDalší informaceDiskuze
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies