Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: pozítří (v pracovní dny)
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: úterý 29.4
Produkt je skladem v naší prodejně.
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
KLIM MARRAKES
REDESIGN 2023
Pro ty, kdo potřebují co nejvíce civilní vzhled oblečení a skvělou funkčnost zejména v horku ve městě.
Oblečení MARRAKESH vyrábí Klim už několik let. Mezi našimi zákazníky si našlo oblibu především v těch případech, kdy jezdec nechce, aby bylo příliš vidět, že jezdí na motorce. To může být z mnoha důvodů - například z profesních. Oblečení Marrakesh je i v korporátech považováno za "casual", povolený v některých dnech nebo pro některé profese - a není nutné se převlékat. Jeho hlavní výhodou je všesměrová pružnost (strečový úplet) a vynikající celoplošné větrání - což na první pohled není ani moc vidět. Úplet z Cordury 1000D je velmi odolný a zvládne i havárie v běžné silničním provozu. Marrakesh je zkrátka jeden z nejkomfortnějších kompletů v nabídce Klim.
Nový redesign přináší další vylepšení už tak skvělé funkčnosti - chrániče D3O IP GHOST jsou ještě méně nápadné a mají malý objem při zachování skvělé funkčnosti.
KALHOTY:
- Karbonite Micromash Cordura 1000D prodyšný úplet, plně strečový (kapsa a zadní strana manžet z Cordury 500D)
- hydrofobní úprava DWR odpuzuje vodu a rychle schne (pro vodoodolnost je potřeba použít nepromokavý převlek - např. Forrecast nebo další z naší nabídky)
- 500D Cordura® na kolenou, zadku, cargo kapsách a manžetách
- vnitřní panely v oblasti koilen zesílené 100% originálním nehořlavým materiálem Dupont™ Kevlar®
- integrované chrániče D3O Level 1 řady IP GHOST
- reflexní panely Carbon Black 3M Schotchlite
- celá konstrukce je vysoce prodyšná
- strečová konstrukce úpletu
- perfektní střih
- vnitřní podšívka zajišťující transfer vlhkosti od těla
- nový střih límečku
- D3O® chrániče Level 1 IP GHOST na kolenoui
- D3O® chrániče Level 1 IP GHOST na kyčlích
- zipy YKK s chrániči hypalon
- CE AA certifikace podle prEN 17092-3
Výbava:
- 2x cargo kapsa na stehnech
- 2x kapsa na ruce v džínovém stylu
- speciální kapsa na nůž na stehně
- kompletně celé kalhoty jsou strečové ve všech směrech
- poutka na pásek
- vnitřní podšívka z antibakteriálního materiálu s vysokou prodyšností a funkcí pro odvod potu
MODEL | MARRAKESH |
Barva | Černá |
Velikost | 38 |
Pohlaví | Pánské |
Homologace | CE |
Určení | Urban |
Vhodné pro | Městské ježdění |
Délka | standardní |
Výrobce | KLIM |
Tabulku velikostí si můžete stáhnout zde.
Velikosti rukavic: