Produkt je skladem na našem externím skladu
Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: pátek 4.4
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: pondělí 7.4
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Bunda KLIM Adventure Rally
Bunda Adventure Rally, nyní již ve své šesté generaci, je nejnovější evolucí adventure vybavení, které před patnácti lety přepsalo pravidla pro prvotřídní oblečení této kategorie. Bunda Adventure Rally od firmy KLIM nabízí mimořádnou odolnost proti oděru při pádu ve vysoké rychlosti, perfektně navržené strečové panely - zabudovanými do nepromokavé laminátové konstrukce optimalizované pro nejnáročnější podmínky a akce. Rozsáhlé větrací otvory na zip, intuitivní kapsy, límec na zip kompatibilní s krční ortézou – to vše dohromady vytváří nejschopnější adventure bundu na trhu. Tečka.
KONSTRUKCE
3-vrstvá GORE-TEX® Performance laminovaná tkanina
GARANCE ŽE VÁS UDRŽÍ V SUCHU™
Exkluzivně pro Klim navržené odolné panely SuperFabric® s proměnlivou hustotou keramických výstupků na ramenou a loktech
Většina vnějších panelů z tkaniny z vláken VECTRAN™ pro vynikající odolnost proti oděru a roztržení
Strečové panely na ramenou pro plný rozsah pohybu bez omezení
CHRÁNIČE
Plně kompatibilní s novou sérií chráničů KLIM Tactical na bázi chráničů přímo na tělo
Střih a konstrukce navržená pro neomezené použití s objemnými chráničovými košilemi nebo vestami s doplňky (ramena, lokty, krční chránič)
VENTILACE
2 sací ventilační porty na bicepsech
2 sací ventilační porty na předloktí
2 velké ventilační porty na horní části trupu
2 sací ventilační porty na dolní části trupu
2 výfukové porty v oblasti tricepsu
2 velké vertikální výfukové ventilační porty na zádech
Stejně jako řada dalších modelů Klim má Adventure Rally velmi účinný přetlakový ventilační systém. Plocha sacích portů je navržená tak, aby v kombinaci s výfukovými docházelo k ideálnímu proudění vzduchu uvnitř oblečení a pomocí otevírání a zavírání portů si jezdec může řídit, jestli chce nebo nechce, aby mu vzduch proudil například přes ramena apod. Ventilační schopnosti bundy Adventure Rally jsou mimořádné, což je důležité při použití s obecně méně prodyšnými chráničovými komplety jiných výrobců.
CARGO / KAPSY
2 kapsy na prsou
2 kapsy na ruce v oblasti břicha
1 zadní kapsa
1 vnitřní náprsní kapsa na levé straně
Vnitřní kapsa (samostatná) s vnitřním vedením pro umístění hydrovaku a hadic hydratačního systému s kapacitou 2 i 3l. Optimalizováno pro hydrovaky Hydrapak® z naší nabídky.
2 vnitřní kapsy na zip ve spodní části bundy
1 kapsička na ID kartu, platební kartu a skrytá kapsa
KOMFORT
2 rychle nastavitelné stahovací pásky na trupu, bicepsech a předloktí
Snadno nastavitelné manžety pomocí VELCRO®
Úprava obvodu (stažení) spodního lemu, kuličky pro nastavení stažení jsou umístěné v kapsách a netrčí zespodu bundy
YKK® zipy
Límeček z broušeného matného mikropolyesteru s mimořádným konfortem a odnímací systém stažení
Odnímací límec kompatibilní s chráničem krku Neck Brace
Klim Adventure Rally byl.první laminátový komplet, se kterým přišel Klim před lety na motocyklový trh. Byl to výrobek, který doslova změnil pohled na to, jak by mohlo vypadat odolné oblečení pro adventure moto kategorii. Do té doby se používala především technologie goretexové podšívky nebo vložky. Klim jako jedna z prvních firem na světě přišla s řešením, které využívala s výbornými výsledky v oblasti sněžných skůtrů - podšívka nebo vložka byla pryč a membrána byla nalaminovaná přímo na vnitřní straně odolné vnější látky. A z vnitřní strany byla krytá další nalaminovanou krycí tkaninou. Tyto trojvrstvé lamináty se používaly pro jiné účely ale kombinace s mimořádně odolnou sadou chráničů se samostatným vnitřním nosným systémem (neseným bederním pásem kbůli odlehčení ramen a stabilizací na těle) a možností používat jak obyčejný límec, tak speciální v kombinaci s chráničem Neck Brace, obrovské plochy super odolného materiálu SuperFabric (první modely Adventure Rally byly prakticky celé vyrobené z této keramikou potažené látky nejvyšší odolnosti) a fenomenální odolnost proti roztržení nebo prodření - to byla doslova bomba. A ano - byl to nejdražší komplet na světě. Při demonstraci pevnosti švů byla na výstavách zavěšena KTM 990 zavěšená ve výšce jen na bundě a kalhotách Adventure Rally. V bundě Adventure Rally jezdil Rally Dakar (3x) také oblíbený americký jezdec Jonah Street.
Adventure Rally oblečení bylo odolné ale vždy bylo těžké, neforemné a určené prostě jen a pouze pro jízdu ve stupačkách s minimem jakéhokoliv pohybu. Takové brnění. Sám jsem ho jezdll - měl jsem druhou nebo třetí generaci ještě zcela ze SuperFabricu. Maximální bezpečí ale komfort žádný. Ale to je dávno pryč. Letos přichází Adventure Rally naprosto nové generace - mimořádně odolné, s možnostmi, které nenabízí žádné jiné oblečení na světě - ale komfortní, příjemné na tělo, neomezující pohyb. Drahé, rozhodně ne pro každého ale nabízí právě tu exkluzivitu, to "něco navíc" - co ho staví na naprostou špičku současné světové nabídky.
Tomáš Kocanda
spolumajitel Technical Gear Store
MODEL | ADVENTURE RALLY |
Barva | Peyote - Slate Gray |
Velikost | S |
Pohlaví | Pánské |
Homologace | CE |
Laminát | 3-vrstvý |
Membrána | Gore-Tex Performance Shell |
Garance | 5 let výměna při pádu |
Záruka | Doživotní LIFETIME |
Výrobce | KLIM |
Tabulku velikostí si můžete stáhnout zde.
Velikosti rukavic: