Technical Gear Store a Touratech CZ na výstavě MOTOSALON 2020

TECHNICAL GEAR STORE & TOURATECH CZ
NA VÝSTAVĚ MOTOSALON 2020

 

TOURATECH CZ a TECHNICAL GEAR STORE na výstavě Motosalon 2020 vystavují na společné expozici nabídku doplňků a cestovní výbavy pro adventure a dálkové cestování na motocyklech.

PAVILON P, stánek 059

Touratech CZ je značka německého výrobce s třicetiletou historií (jedna z nejstarších firem v oboru adventure doplňků na světě) s nabídkou více než 9000 výrobků pro desítky motocyklů především z kategorie cestovní enduro, kterou doplňují výrobky cestovní výbavy (oblečení jezdce, obuv, kemping...) pod vlastní značkou. Touratech oficiálně prodává do více než 50 zemí světa, kde má své oficiální distributory nebo prodejní kanály. Český dovozce působí na trhu již déle než patnáct let a vloni byl mezi elitní desítkou nejúspěšnějších distributorů této značky na světě.
Technical Gear Store je brand stejné firmy, která dováží výrobky Touratech, který vznikl vloni z důvodu marketingového oddělení výrobků Touratech a dalších značek. Dříve tyto značky byly nabízené na samostatném webshopu ale pod značkou Touratech CZ, vloni došlo ve všech zemích k oddělení všeho, co není původem od německého Touratechu - aby nabídka značky zůstala všude na světě stejná.
Technical Gear Store je tedy "obchod v obchodě" a sdružuje výrobky z přímé distribuce i od českých nebo evropských dovozců, které doplňují nabídku katalogu Touratech. Z přímého dovozu jde o výrobky americké značky KLIM, pneumatik MOTOZ z Austrálie, amerických sedel SARGENT CYCLE, kol Woody Wheel Works a holandského výrobce HAAN WHEELS a desítky dalších včetně populárních GARMIN, TOMTOM, INTERPHONE, SENA, SIDI atd.

Na výstavě v části "Touratech" vystavujeme především plně nastrojené motocykly s doplňky:
BMW R1250GS
BMW R1250GS Adventure
BMW F850GS
Honda Africa Twin Adventure Sports
KTM 790 AdventureR
Yamaha T700
Z důvodu omezení spojených s výskytem virové nákazy jsme zrušili představení dvou rallye motocyklů z produkce italského REBEL X SPORTS (Husqvarna 701 a KTM 790). Bohužel komplikace by byly obrovské a rozhodli jsme, že tyto motocykly resp. špičkové výrobky pro rallye konverze představíme během roku, až bude situace lepší.

Na straně Technical Gear Store představujeme prakticky kompletní novinky z produktové řady KLIM z výrobní řady Motorcycle (včetně Adventure) a některé novinky z kolekce ENDURO. Na stánku budou k vidění nové helmy, boty, rukavice, doplňky...
K vidění budou všechny prodávané pneumatiky MOTOZ ze současné produktové řady pro velká endura, novinky HEX CODE (řízení světel a dalších zařízení přes CanBUS sběrnici, diagnostiky), sedla Sargent,

Během akce budou představené dvě novinky pro český trh - nová řada komunikátorů SENA a novinka z oblasti motocyklových navigací (doplníme později až bude možné zveřejnit detaily). Obě novinky budou k vidění na stánku a v průběhu veletrhu bude speciální představení veřejnosti.
V sobotu můžete na stánku potkat také aktéry z televizního projektu PO JEDNÉ STOPĚ - Martina Písaříka a Igora Brezovara, kteří budou mít připravené speciální samolepky projektu na autogramiádu. Během výstavy se můžete na stánku potkat s frontmanem kapely Tři Sestry - Lou Fanánkem, jehož nový motocykl BMW bude na stánku vystavený.

Na stánku budeme prodávat karbonové helmy Aventuro EnduroX za speciální výstavní cenu 4990Kč vč. DPH - jsou to závodní enduro helmy nejvyšší třídy (produkce Nolan/X-Lite) s fantastickou hmotností a komfortem. Cena je na současném evropském trhu opravdu vyjímečná.Technical Gear Store a Touratech CZ na výstavě MOTOSALON 2020
Technical Gear Store a Touratech CZ na výstavě MOTOSALON 2020
Technical Gear Store a Touratech CZ na výstavě MOTOSALON 2020
Technical Gear Store a Touratech CZ na výstavě MOTOSALON 2020
Technical Gear Store a Touratech CZ na výstavě MOTOSALON 2020
Vytvořeno03.03.2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies