Garmin ZUMO 595LM TRAVEL EDITION - Lifetime 45 zemí Evropy + vybrané světové mapy

Garmin ZUMO 595 je vlajkovou lodí motocyklových navigací Garmin. Nabízí v současné době naprosto exkluzivní funkce a rozšířené možnosti. TRAVEL EDITION je limitovaná verze obsahující všechny aktuálně nabízené mapy řady City Navigator i mimo Evropu! V prodeji samostatně i v našich výhodných sadách MAXI .
Obrázek (22)
Obrázek (22)
Obrázek (23)
Obrázek (21)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
Obrázek (19)
Obrázek (20)
15 499 Kč 12 809 Kč bez DPH
Objednáme u výrobce
Osobně v Modleticích:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód010-01603-1WVýrobceGARMIN
Související výrobky

Zamykatelný držák Garmin ZUMO 590/595 - černá anodizace

Zamykatelný držák Garmin  ZUMO 590/595 - černá anodizace
SKLADEM - Praha
2 912 Kč bez DPH3 524 Kč

Ventilek pro Garmin ZUMO 390/590/395/595

Ventilek pro Garmin ZUMO 390/590/395/595
Objednáme u výrobce
2 223 Kč bez DPH2 690 Kč
Časově omezená nabídka - v některých evropských zemích již byl prodej navigace Travel Edition ukončený! Všechny doplňky nabízené k "obyčejné" 595LM je možné dokoupit za stejné ceny i k této limitované edici.

Speciální edice populární GPS navigace Zumo 595 přináší kromě doživotních aktualizací map evropských zemí také možnost instalace dalších vybraných oblastí, pro které se nabízí mapy řady City Navigator. Vybrat si můžete z těcho sad: Střední Východ, Severní Afrika, Severní Amerika, Jižní Amerika, Jižní Afrika a Austrálie + Nový Zéland.
Tyto mapy můžete nahrát namísto CN Europe a jsou také kryté licencí Lifetime. Jediný rozdíl oproti modelu s mapami Evropy je nemožnost instalovat mapové podklady do počítače - licence to neumožňuje. Mapy se instalují pouze do navigace a to platí i pro mapy CN45 Europe.

Zumo 595 vychází z více než dvouletých zkušeností s prodejem a podporou navigace 590, která po mnoha letech přinesla do této kategorie opravdovou změnu. Přístroj využívá téměř stejnou konstrukci a velkou část hardware i naprosto shodné příslušenství ale je vybavený řadou nových funkcí a také nových licencí třetích stran, které rozšiřují možnosti využití přístroje.
Hardware je založený na platformě DRIVE s velkým výkonem a zcela novým systémovým software, která odpovídá nejen zvýšeným nárokům velmi detailních a objemných mapových podkladů ale zohledňuje požadavky uživatelů na složitější výpočty trasy s využitím mnoha různých parametrů, které nové mapové podklady zahrnují. Transreflexní displej je v současnosti spolu s displejem modelu 590 na trhu naprosto ojedinělý (nejen v kategorii 5" navigací) a zobrazuje tím jasněji a kontrastněji, čím víc na něj svítí slunce. Bohužel displej 595 je dodávaný jiným výrobcem než pro modely 590, což mělo za následek nepatrně nižší kontrast a jinou barevnost zejména v režimu podsvícení. Stále se ale jedná o jeden ze dvou nejlepších dispejů na trhu. Navigace je vybavená prakticky veškerým komfortem ovládání i funkcemi pro jakoukoliv silniční a drtivou většinu offroadové navigace s obrovským rozšířením možností individuálního nastavení výpočtů trasy.
Stručně a jasně - hlavní novinky Zuma 595 oproti 590:

- nový systém výpočtu "dobrodružné" trasy s využitím třech parametrů (zatáčky, převýšení, typ komunikace) ve třech stupních v libovolném vzájemném poměru.
- dvě varianty výpočtu trasy do cíle s možností okamžité úpravy trasy ručním klikáním na mapu
- nová databáze motorkářsky zajímavých míst přímo v hlavním menu
- až 12 položek v akčním menu nástrojů mapy vč. např. průběhu nadmořské výšky
- nové kategorie upozornění přímo ve vrstvách mapy (hustý provoz...)
- nové upozornění na únavu na dlouhých trasách po uplynutí určité doby jízdy bez pauzy
- možnost zobrazování (a čtení do sluchátek) vybraných typů notifikací z chytrého telefonu
- sdílení polohy navigace s vybranými lidmi (e-mailový odkaz) nebo na sociální síti na mapě
- integrovaný přehrávač hudby (stream) systémů Spotify a Pandora. V Evropě pouze Spotify. Nutná bezplatná registrace
- integrovaná databáze Foursquare pro práci s POI
- možnost využití "posledního parkovacího bodu" pro snadné nalezení polohy vozidla
- další funkčnost je prakticky stejná se Zumem 590 (kruhové vyjížďky, backtrack, komunitou sdílené silniční kontroly, počasí na trase atd).Touratech CZ má v nabídce i tento model v "krabicové" verzi (tak, jak přijde od Garmin CZ), tak kompletně připravené pro provoz (předinstalované) se základní i rozšířenou sad mapových podkladů dalšími vylepšeními za příplatek - výhradně pro navigace prodávané námi. Na výběr je kompletní předinstalace přístroje vč. registrace a akutalizace, rozšířená podpora (mimo pracovní dobu Touratech CZ i Garmin CZ), rozšíření mapových podkladů o licenci české mapy Atlas ČR (do vyprodání zásob) a případně s nejlepší vektorovou topografickou mapou ČR - Topo PRO 201x. V nabídce volitelných doplňků do sady MAXI najdete již speciální (snížené) ceny držáků a dalších doplňků v porovnání s cenou standardní.
Od jara 2016 se nabízí tedy tyto varianty:

- standardní krabice bez předinstalace a naší rozšířené podpory (podporu zajišťuje servis dovozce)
- navigace s předinstalací a podporou bez rozšířených mapových podkladů (možnost doobjednání standardní předinstalace z menu služeb GPS)
- navigace s předinstalací a rozšířenou podporou MAXI vč. licence Atlas ČR (samostatně neprodejné - výhradně k novým navigacím 590/595 od Touratech CZ - položku najdete zde v nabídce doplňků MAXI)


A nezávisle na předchozích variantách je možné objednat další doplňky a služby (ventilky, držáky, komunikátory, mapu Topo Pro na SD, instalaci SW do notebooku...) ale za zvýhodněné ceny vždy pouze s novou navigací - tedy na této stránce jako doplňky objednávané současně s novou navigací.


Technický popis:
Tělo navigace je téměř shodné se Zumem 590. Navigace má 5" transreflexní displej s rozměry 110 x 65mm a má hmotnost 375g.


Displej
Displej Zuma 595 je jedním z nejlepších displejů s tlakovou dotykovou obrazovkou na trhu. Po omezení výroby modelu použitého v 590, půjde o jediný transreflexní displej sériově dodávaný k venktorové navigaci na trhu. Tento displej zvládá naprosto v pohodě zobrazení na plném slunečním světle. V principu transrefletivní displeje využívají okolní světlo (např. sluneční paprsky) pro zvýšení jasu - světlo, které na displej dopadá, je více či méně odrážené zpět skrz displej k uživateli pomocí speciální odrazné vrstvy. Přitom tato vrstva umožňuje prosvícení (podsvícení) pro noční režim. Jeho rozlišení je 800 x 480px.


Balení:
V krabici dostane zákazník vlastní GPS navigaci s mapou City Navigator (v našem případě CN Europe) s Lifetime garancí doživotních aktualizací. Základní balení (od dovozce) nemusí obsahovat nainstalované nejnovější vydání mapových podkladů. V balení již nejsou žádné licence dalších českých map (jak bývalo zvykem dříve). V balení dále naleznete baterii, motocyklová záda (plastový držák) s RAM klouby a napájecím kabelem. V balení je také kompletní automobilový držák (záda s přísavkou) s napájením po mikro-USB kabelu s CL zástrčkou, který je součástí dodávky. V krabici je také mikro USB kabel pro připojení k počítači a český návod. Pouzdro na rozdíl od Zuma 660 není součástí dodávky a musí se dokoupit.


V této nabídce Touratech CZ si můžete vybrat k nové navigaci řadu užitečných doplňků a služeb, které by samostatně bylo mnohem dražší - od kompletní předinstalace celé navigace včetně všech map v jejich aktuálním vydání až po různé technické doplňky. Nabídka se mění a doplňuje, některé technické doplňky byly k dispozici jen v omezených sériích apod.
Nabízené ceny jsou konečné, určené pro spotřebitele a nelze je kombinovat s žádnými dalšími slevami (klubové slevy apod.).Doplnění popisu: bezplatná aplikace Garmin Link pro platformy Android a iOS nabízí nyní živé dopravní informace (doplněk 3D traffic europe) bezplatně. Dříve příplatkový nákup je tedy k dispozici zdarma. Od srpna 2014 je možné také dokoupit příplatkový modul rozšířených informací o počasí ve vybraných evropských zemích (typicky oblast Alp) se zobrazením radarových map za cca 110Kč/rok. Tyto moduly jsou součástí aplikace Garmin Link a jejich nákup probíhá přes příslušný obchod s aplikacemi pro danou mobilní platformu. K využití možností aplikace je pochopitelně nutné aktivní datové připojení v mobilním telefonu.Specifikace (ty, které jsou opravdu důležité):

Rozměry: 13 x 9.4 x 3cm

Displej: 10.8 x 6.5cm - úhlopříčka 12.6cm

Rozlišení: 800 x 480px

Typ displeje: transreflexní

Hmostnost: 375g

Baterie: LiOn, výdrž 4h

Vstupy a výstupy analogového audia: ANO

Moderní citlivý GPS příjmač: ANO

Vodotěsnost: ANO, IPX7 (30 minut v hloubce 1m)

Vnitřní paměť: ANO, více než dostatečná i do budoucna (16GB/256MB RAM)

Podpora karet: ANO, mikroSD

Kapacita waypointů: 1000

Kapacita via bodů v trasách: 15000

Kapacita tvarovacích bodů v jedné trase: 4000

Počet tras: 30

Počet waypointů v jedné trase: 30 (mezi dvěma waypointy je možné použít až 250 via bodů)

Podpora navigace na lokace z nahraných fotografií: NE

Lifetime: ANO

Zobrazení řazení do jízdních pruhů a foto navigace: ANO

Předvídání vašich tras: ANO

Pokročilé možnosti výpočtu trasy: ANO

Bluetooth: ANO (sluchátkové sady i telefon + datové propojení Garmin Link)

Přehrávač hudby: ANO (vč. možnosti přehrávání hudby po USB a z připojeného telefonu a online)

Záznam stopy: ANO (vč. pokročilých možností práce s prošlou stopou, sdílení a přepočtu na trasu)

Podpora bezdrátových snímačů tlaku v pneu: dle výrobce ANO (snímače Garmin)

Funkce pro výpočet okruhových projížděk: ANO

Kniha servisů a údržby moto: ANO

Podpora kamer VIRB: ANO

Podpora rastrových map: ANO, limit 400

Možnost otočení na výšku: ANO
Informace o volitelném balíčku služeb MAXI PŘEDINSTALACE A PODPORA:

K novým navigacím zakoupeným od Touratech CZ nabízíme volitelný příplatkový balíček služeb "MAXI předinstalace". Standardně dodávaná "krabice" od dovozce obsahuje sice funkční navigaci ale pro plnohodnotné využití všech možností je potřeba provést řadu úkonů, které zákazníci často neumí a ke své škodě nevyužívají navigaci "naplno". Pro ty nabízíme "balíček" předinstalace, podpory, školení a jako bonus i lepší mapy ČR za zvýhodněnou cenu.


Balíček obsahuje:

- limitovaná série (do vyprodání zásob) licence mapy Atlas Czech. Tato mapa obsahuje desítky tisíc ručních úprav a oprav pro optimalizovaný silniční autorouting v ČR
- kompletní aktualizaci firmware a všech čipsetů na nejnovější verze
- vyčištění navigace od "balastu" jako jsou soubory pro předvádění přístroje v obchodech apod.
- instalaci naší praktické sady uživatelských POI (např. alpské průsmyky, evropské servisy BMW, italské kempy apod.). Celkem více než 10.000 bodů zájmu v kategoriích
- aktualizace mapy CN Europe na aktuální verzi
- registrace navigace v novém účtu na my.garmin
- odstranění první položky menu nastavení (informace) a posun menu o řádek nahoru
- registrace licencí doplňkových map (podle výběru verze) na portálu výrobce
- nová licence + registrace upgrade mapy Atlas Czech 2013.5 (poslední verze i pro rok 2015)
- instalace doplňkových mapových podkladů do navigace
- dva naše vylepšená témata barevnosti a zobrazení map (vysoký kontrast a hiviz se silnějšími linkami)
- kompletní nastavení položek navigace pro okamžité použití profilu moto
- telefonickou/mailovou podporu pro provoz navigace 7 dnů v týdnu od 10 do 22h

- skupinové školení (max. 3 účastníci) v rozsahu 2h na téma "skryté možnosti, nedokumentované funkce a postupy, aktualizace, spolupráce s PC apod.)


Balíček je možné zakoupit POUZE k nové navigaci od nás zaškrtnutím příslušné položky v nabídce doplňků pro sadu MAXI. To znamená, že není nabízený pro uživatele navigací zakoupených jinde.


V kategorii služeb GPS najdete nabízené služby pro všechny uživatele včetně nabídky instalace potřebného programového vybavení na PC zákazníka apod.


Více informací (podrobný článek o nových navigacích 2016):


http://touratech-cz.blogspot.cz/2016/02/novinky-v-navigacich-garmin-pro-sezonu.html

Podrobný článek o displejích GPS navigací s řadou srovnávacích fotografií:

http://touratech-cz.blogspot.cz/2014/03/lcd-displeje-nejen-u-gps-navigaci.html

Informace od výrobce:


* 5" dotykový displej s možností zobrazení na výšku

* Podrobná mapa 45 zemí Evropy s bezplatnou aktualizací

* Vysoká odolnost (voda, prach, UV záření, otřesy)

* Bluetooth® technologie pro připojení mobilního telefonu

* MP3 přehrávač (ovládání iPodu, iPhonu, Pandory)
Řada zumo 595 obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.
Technologie Garmin Real DirectionsTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: "Za nádražím odbočte vpravo". Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace.
Navigace zumo 595 pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal Junction View (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů na rozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.Bluetooth® připojení

Navigace umožňuje připojení jak s mobilním telefonem tak s BT audio sadou. Série zumo poté využívá bezdrátový přenos hlasových povelů do Vaší přilby. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout. Přes Bluetooth je možné načíst celou hudební knihovnu Vašeho iPodu nebo iPhonu a přes displej navigace ovládat přehrávač médiíUSB - microSD

Slot pro microSD kartu využijete hlavně na přenášení tras mezi přístroji nebo použití map z jiných zdrojů.


ANT+
Bezdrátová technologie pro připojení ventilků hlídajících tlak v pneumatikách (nutná podpora firmware) nebo k ovládání outdoorové kamery Garmin VIRB.


Smartphone Link
je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o "živé" dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare.


Živé dopravní informace v ČR
(nemusí fungovat se všemi typy mobilních telefonů)
je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o "živé" dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare.


Všechny navigace řady zumo umožňují podrobné zaznamenání Vámi projetých tras a následné sdílení s přáteli.
Oprava opoti informacím uvedeným na webu garmin.cz - nejedná se o sdílení pomocí aplikace Garmin Connect ale o speciální systém popsaný v našem podrobném článku (viz odkaz výše) z aplikace Garmin Smartphone Link a řízený aplikací v navigaci.


https://www.youtube.com/watch?v=KCTNXv6mxFM

VýrobceGARMIN
Dotyková obrazovkaANO
OrientaceOtočný (naležato i svisle)
Typ displejeTransreflexní
UrčeníAdventure
Časově omezená nabídka - v některých evropských zemích již byl prodej navigace Travel Edition ukončený! Všechny doplňky nabízené k "obyčejné" 595LM je možné dokoupit za stejné ceny i k této limitované edici.

Speciální edice populární GPS navigace Zumo 595 přináší kromě doživotních aktualizací map evropských zemí také možnost instalace dalších vybraných oblastí, pro které se nabízí mapy řady City Navigator. Vybrat si můžete z těcho sad: Střední Východ, Severní Afrika, Severní Amerika, Jižní Amerika, Jižní Afrika a Austrálie + Nový Zéland.
Tyto mapy můžete nahrát namísto CN Europe nebo na kartu a jsou také kryté licencí Lifetime.

Zumo 595 vychází z více než dvouletých zkušeností s prodejem a podporou navigace 590, která po mnoha letech přinesla do této kategorie opravdovou změnu. Přístroj využívá téměř stejnou konstrukci a velkou část hardware i naprosto shodné příslušenství ale je vybavený řadou nových funkcí a také nových licencí třetích stran, které rozšiřují možnosti využití přístroje.
Hardware je založený na platformě DRIVE s velkým výkonem a zcela novým systémovým software, která odpovídá nejen zvýšeným nárokům velmi detailních a objemných mapových podkladů ale zohledňuje požadavky uživatelů na složitější výpočty trasy s využitím mnoha různých parametrů, které nové mapové podklady zahrnují. Transreflexní displej je v současnosti spolu s displejem modelu 590 na trhu naprosto ojedinělý (nejen v kategorii 5" navigací) a zobrazuje tím jasněji a kontrastněji, čím víc na něj svítí slunce. Bohužel displej 595 je dodávaný jiným výrobcem než pro modely 590, což mělo za následek nepatrně nižší kontrast a jinou barevnost zejména v režimu podsvícení. Stále se ale jedná o jeden ze dvou nejlepších dispejů na trhu. Navigace je vybavená prakticky veškerým komfortem ovládání i funkcemi pro jakoukoliv silniční a drtivou většinu offroadové navigace s obrovským rozšířením možností individuálního nastavení výpočtů trasy.
Stručně a jasně - hlavní novinky Zuma 595 oproti 590:

- nový systém výpočtu "dobrodružné" trasy s využitím třech parametrů (zatáčky, převýšení, typ komunikace) ve třech stupních v libovolném vzájemném poměru.
- dvě varianty výpočtu trasy do cíle s možností okamžité úpravy trasy ručním klikáním na mapu
- nová databáze motorkářsky zajímavých míst přímo v hlavním menu
- až 12 položek v akčním menu nástrojů mapy vč. např. průběhu nadmořské výšky
- nové kategorie upozornění přímo ve vrstvách mapy (hustý provoz...)
- nové upozornění na únavu na dlouhých trasách po uplynutí určité doby jízdy bez pauzy
- možnost zobrazování (a čtení do sluchátek) vybraných typů notifikací z chytrého telefonu
- sdílení polohy navigace s vybranými lidmi (e-mailový odkaz) nebo na sociální síti na mapě
- integrovaný přehrávač hudby (stream) systémů Spotify a Pandora. V Evropě pouze Spotify. Nutná bezplatná registrace
- integrovaná databáze Foursquare pro práci s POI
- možnost využití "posledního parkovacího bodu" pro snadné nalezení polohy vozidla
- další funkčnost je prakticky stejná se Zumem 590 (kruhové vyjížďky, backtrack, komunitou sdílené silniční kontroly, počasí na trase atd).Touratech CZ má v nabídce i tento model v "krabicové" verzi (tak, jak přijde od Garmin CZ), tak kompletně připravené pro provoz (předinstalované) se základní i rozšířenou sad mapových podkladů dalšími vylepšeními za příplatek - výhradně pro navigace prodávané námi. Na výběr je kompletní předinstalace přístroje vč. registrace a akutalizace, rozšířená podpora (mimo pracovní dobu Touratech CZ i Garmin CZ), rozšíření mapových podkladů o licenci české mapy Atlas ČR (do vyprodání zásob) a případně s nejlepší vektorovou topografickou mapou ČR - Topo PRO 201x. V nabídce volitelných doplňků do sady MAXI najdete již speciální (snížené) ceny držáků a dalších doplňků v porovnání s cenou standardní.
Od jara 2016 se nabízí tedy tyto varianty:

- standardní krabice bez předinstalace a naší rozšířené podpory (podporu zajišťuje servis dovozce)
- navigace s předinstalací a podporou bez rozšířených mapových podkladů (možnost doobjednání standardní předinstalace z menu služeb GPS)
- navigace s předinstalací a rozšířenou podporou MAXI vč. licence Atlas ČR (samostatně neprodejné - výhradně k novým navigacím 590/595 od Touratech CZ - položku najdete zde v nabídce doplňků MAXI)


A nezávisle na předchozích variantách je možné objednat další doplňky a služby (ventilky, držáky, komunikátory, mapu Topo Pro na SD, instalaci SW do notebooku...) ale za zvýhodněné ceny vždy pouze s novou navigací - tedy na této stránce jako doplňky objednávané současně s novou navigací.


Technický popis:
Tělo navigace je téměř shodné se Zumem 590. Navigace má 5" transreflexní displej s rozměry 110 x 65mm a má hmotnost 375g.


Displej
Displej Zuma 595 je jedním z nejlepších displejů s tlakovou dotykovou obrazovkou na trhu. Po omezení výroby modelu použitého v 590, půjde o jediný transreflexní displej sériově dodávaný k venktorové navigaci na trhu. Tento displej zvládá naprosto v pohodě zobrazení na plném slunečním světle. V principu transrefletivní displeje využívají okolní světlo (např. sluneční paprsky) pro zvýšení jasu - světlo, které na displej dopadá, je více či méně odrážené zpět skrz displej k uživateli pomocí speciální odrazné vrstvy. Přitom tato vrstva umožňuje prosvícení (podsvícení) pro noční režim. Jeho rozlišení je 800 x 480px.


Balení:
V krabici dostane zákazník vlastní GPS navigaci s mapou City Navigator (v našem případě CN Europe) s Lifetime garancí doživotních aktualizací. Základní balení (od dovozce) nemusí obsahovat nainstalované nejnovější vydání mapových podkladů. V balení již nejsou žádné licence dalších českých map (jak bývalo zvykem dříve). V balení dále naleznete baterii, motocyklová záda (plastový držák) s RAM klouby a napájecím kabelem. V balení je také kompletní automobilový držák (záda s přísavkou) s napájením po mikro-USB kabelu s CL zástrčkou, který je součástí dodávky. V krabici je také mikro USB kabel pro připojení k počítači a český návod. Pouzdro na rozdíl od Zuma 660 není součástí dodávky a musí se dokoupit.


V této nabídce Touratech CZ si můžete vybrat k nové navigaci řadu užitečných doplňků a služeb, které by samostatně bylo mnohem dražší - od kompletní předinstalace celé navigace včetně všech map v jejich aktuálním vydání až po různé technické doplňky. Nabídka se mění a doplňuje, některé technické doplňky byly k dispozici jen v omezených sériích apod.
Nabízené ceny jsou konečné, určené pro spotřebitele a nelze je kombinovat s žádnými dalšími slevami (klubové slevy apod.).Doplnění popisu: bezplatná aplikace Garmin Link pro platformy Android a iOS nabízí nyní živé dopravní informace (doplněk 3D traffic europe) bezplatně. Dříve příplatkový nákup je tedy k dispozici zdarma. Od srpna 2014 je možné také dokoupit příplatkový modul rozšířených informací o počasí ve vybraných evropských zemích (typicky oblast Alp) se zobrazením radarových map za cca 110Kč/rok. Tyto moduly jsou součástí aplikace Garmin Link a jejich nákup probíhá přes příslušný obchod s aplikacemi pro danou mobilní platformu. K využití možností aplikace je pochopitelně nutné aktivní datové připojení v mobilním telefonu.Specifikace (ty, které jsou opravdu důležité):

Rozměry: 13 x 9.4 x 3cm

Displej: 10.8 x 6.5cm - úhlopříčka 12.6cm

Rozlišení: 800 x 480px

Typ displeje: transreflexní

Hmostnost: 375g

Baterie: LiOn, výdrž 4h

Vstupy a výstupy analogového audia: ANO

Moderní citlivý GPS příjmač: ANO

Vodotěsnost: ANO, IPX7 (30 minut v hloubce 1m)

Vnitřní paměť: ANO, více než dostatečná i do budoucna (16GB/256MB RAM)

Podpora karet: ANO, mikroSD

Kapacita waypointů: 1000

Kapacita via bodů v trasách: 15000

Kapacita tvarovacích bodů v jedné trase: 4000

Počet tras: 30

Počet waypointů v jedné trase: 30 (mezi dvěma waypointy je možné použít až 250 via bodů)

Podpora navigace na lokace z nahraných fotografií: NE

Lifetime: ANO

Zobrazení řazení do jízdních pruhů a foto navigace: ANO

Předvídání vašich tras: ANO

Pokročilé možnosti výpočtu trasy: ANO

Bluetooth: ANO (sluchátkové sady i telefon + datové propojení Garmin Link)

Přehrávač hudby: ANO (vč. možnosti přehrávání hudby po USB a z připojeného telefonu a online)

Záznam stopy: ANO (vč. pokročilých možností práce s prošlou stopou, sdílení a přepočtu na trasu)

Podpora bezdrátových snímačů tlaku v pneu: dle výrobce ANO (snímače Garmin)

Funkce pro výpočet okruhových projížděk: ANO

Kniha servisů a údržby moto: ANO

Podpora kamer VIRB: ANO

Podpora rastrových map: ANO, limit 400

Možnost otočení na výšku: ANO
Informace o volitelném balíčku služeb MAXI PŘEDINSTALACE A PODPORA:

K novým navigacím zakoupeným od Touratech CZ nabízíme volitelný příplatkový balíček služeb "MAXI předinstalace". Standardně dodávaná "krabice" od dovozce obsahuje sice funkční navigaci ale pro plnohodnotné využití všech možností je potřeba provést řadu úkonů, které zákazníci často neumí a ke své škodě nevyužívají navigaci "naplno". Pro ty nabízíme "balíček" předinstalace, podpory, školení a jako bonus i lepší mapy ČR za zvýhodněnou cenu.


Balíček obsahuje:

- limitovaná série (do vyprodání zásob) licence mapy Atlas Czech. Tato mapa obsahuje desítky tisíc ručních úprav a oprav pro optimalizovaný silniční autorouting v ČR
- kompletní aktualizaci firmware a všech čipsetů na nejnovější verze
- vyčištění navigace od "balastu" jako jsou soubory pro předvádění přístroje v obchodech apod.
- instalaci naší praktické sady uživatelských POI (např. alpské průsmyky, evropské servisy BMW, italské kempy apod.). Celkem více než 10.000 bodů zájmu v kategoriích
- aktualizace mapy CN Europe na aktuální verzi
- registrace navigace v novém účtu na my.garmin
- odstranění první položky menu nastavení (informace) a posun menu o řádek nahoru
- registrace licencí doplňkových map (podle výběru verze) na portálu výrobce
- nová licence + registrace upgrade mapy Atlas Czech 2013.5 (poslední verze i pro rok 2015)
- instalace doplňkových mapových podkladů do navigace
- dva naše vylepšená témata barevnosti a zobrazení map (vysoký kontrast a hiviz se silnějšími linkami)
- kompletní nastavení položek navigace pro okamžité použití profilu moto
- telefonickou/mailovou podporu pro provoz navigace 7 dnů v týdnu od 10 do 22h

- skupinové školení (max. 3 účastníci) v rozsahu 2h na téma "skryté možnosti, nedokumentované funkce a postupy, aktualizace, spolupráce s PC apod.)


Balíček je možné zakoupit POUZE k nové navigaci od nás zaškrtnutím příslušné položky v nabídce doplňků pro sadu MAXI. To znamená, že není nabízený pro uživatele navigací zakoupených jinde.


V kategorii služeb GPS najdete nabízené služby pro všechny uživatele včetně nabídky instalace potřebného programového vybavení na PC zákazníka apod.


Více informací (podrobný článek o nových navigacích 2016):


http://touratech-cz.blogspot.cz/2016/02/novinky-v-navigacich-garmin-pro-sezonu.html

Podrobný článek o displejích GPS navigací s řadou srovnávacích fotografií:

http://touratech-cz.blogspot.cz/2014/03/lcd-displeje-nejen-u-gps-navigaci.html

Informace od výrobce:


* 5" dotykový displej s možností zobrazení na výšku

* Podrobná mapa 45 zemí Evropy s bezplatnou aktualizací

* Vysoká odolnost (voda, prach, UV záření, otřesy)

* Bluetooth® technologie pro připojení mobilního telefonu

* MP3 přehrávač (ovládání iPodu, iPhonu, Pandory)
Řada zumo 595 obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.
Technologie Garmin Real DirectionsTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: "Za nádražím odbočte vpravo". Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace.
Navigace zumo 595 pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal Junction View (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů na rozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.Bluetooth® připojení

Navigace umožňuje připojení jak s mobilním telefonem tak s BT audio sadou. Série zumo poté využívá bezdrátový přenos hlasových povelů do Vaší přilby. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout. Přes Bluetooth je možné načíst celou hudební knihovnu Vašeho iPodu nebo iPhonu a přes displej navigace ovládat přehrávač médiíUSB - microSD

Slot pro microSD kartu využijete hlavně na přenášení tras mezi přístroji nebo použití map z jiných zdrojů.


ANT+
Bezdrátová technologie pro připojení ventilků hlídajících tlak v pneumatikách (nutná podpora firmware) nebo k ovládání outdoorové kamery Garmin VIRB.


Smartphone Link
je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o "živé" dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare.


Živé dopravní informace v ČR
(nemusí fungovat se všemi typy mobilních telefonů)
je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o "živé" dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare.


Všechny navigace řady zumo umožňují podrobné zaznamenání Vámi projetých tras a následné sdílení s přáteli.
Oprava opoti informacím uvedeným na webu garmin.cz - nejedná se o sdílení pomocí aplikace Garmin Connect ale o speciální systém popsaný v našem podrobném článku (viz odkaz výše) z aplikace Garmin Smartphone Link a řízený aplikací v navigaci.
Obrázek (22)Obrázek (22)
Obrázek (23)Obrázek (23)
Obrázek (21)Obrázek (21)
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Obrázek (5)Obrázek (5)
ObrázekObrázek
Obrázek (6)Obrázek (6)
Obrázek (7)Obrázek (7)
Obrázek (8)Obrázek (8)
Obrázek (9)Obrázek (9)
Obrázek (10)Obrázek (10)
Obrázek (11)Obrázek (11)
Obrázek (12)Obrázek (12)
Obrázek (13)Obrázek (13)
Obrázek (14)Obrázek (14)
Obrázek (15)Obrázek (15)
Obrázek (16)Obrázek (16)
Obrázek (17)Obrázek (17)
Obrázek (18)Obrázek (18)
Obrázek (19)Obrázek (19)
Obrázek (20)Obrázek (20)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvku
Zeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku
Přidat reakci
PopisDalší informaceObrázkySouvisející produktyDiskuzeKe stažení